ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçmirak Ziraat, tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayeste cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye mirladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve tarım dalünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçmirak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devim bilimi ve mecallü isim deposuna iye olan Üçmirak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak değer sağlayıcı Üçmirak Ziraat; kaba Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Sürekli tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçmirak Ziraat ürünlerinin hem vatan içinde hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin usturuplu ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan elan ziyade semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit özlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ziraat olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da açık bir trap kazısına geçilmek derunin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Dip yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara geçilmek derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birşunca cetşmanla da yaygınletilebilir. Asıl bileşenler alelumum hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Ziraat’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün efsaneviın mazotü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri yekta seferde alabilir ve elan oflaz beslenebilir. Yem karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan oflaz beslenmesine böylelikle elan ziyade randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Kompozit Makinaları da Üçmirak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve mümbit bir tarımsal üretim derunin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı derunin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan oflaz durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üçmirak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir