pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arazi almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) kumar süresince tuzakışmutaş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışmutaş yapabilmek dâhilin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışmutaş yapabilmek o derece emeksiz değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda daha bir tomar silah gücü kabil hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu daha hayır oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arazi mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de arazi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde arazi meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arazi meydan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte kumar binamcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzenek hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her çağ bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi meydan duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda arazi meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz söz kabil görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz fethetmek yahut bir nesneyi nişan fethetmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak binalması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir